תהליך לבניית אתרים

תהליך לבניית אתרים

כמו בבנייה של בית, דיוק השלד תקבע את איכות האתר שלך

1. שאלון מיפוי צרכים
כי יש לכם חלומות שאתם רוצים לממש. אפיון ראשוני להגדרת צרכים, דרישות וציפיות מהאתר אליו אתם שואפים.  בקיצור: מי, מה, למי, מתי, איך ולמה

2. שיחת מיקוד והגדרת קהל יעד
כדי שלא תלך לאיבוד בים המידע ושהלקוחות ידעו בדיוק מה אתה מוכר, מיקוד נכון באפיון האתר יחסוך זמן חשוב וימקד את התכנים שלכם ותהליך בניית האתר לפי שלבים ברורים. נבין לאיזה קהל אתם מכוונים, גיבוש תכנים ותמונות ועוד. לב התהליך וללא ספק השלב החשוב ביותר בכל בניית האתר.

3. בחירת שם מתחם (דומיין)
בחירת שם המתחם היא שלב קריטי בבניית האתר, וגם כאן צריך להדגיש שבחירה נכונה בדומיין המתאים תסייע רבות לקידום האתר, ולחלופין בחירה שגויה – תפגע בו. אנחנו מסייעים בבחירה ורכישה של דומיינים נכונים (ושלא נפסלו על ידי גוגל)

4. בחירת אחסון (אירוח)
כל הקבצים המרכיבים את האתר צריכים להיות מאוחסנים על גבי שרת אחסון כדי שיהיו זמינים לגולשים 24/7. בגרייס™דיגיטל, יש לנו את היכולת להציע ללקוחותינו שירות אחסון אתרים  מאובטחים ומהירים על גבי שרתי האחסון שלנו, במחיר אטרקטיבי.

5. עיצוב ומיתוג האתר
כי כל אדם הוא עולם ומלואו, והגיע גם הזמן שלכם להיראות, להיחשף ולרגש את לקוחותיכם. יצירת הזהות של האתר  יבדיל את העסק שלכם וייתן לו זהות אישית ונפרדת משאר העסקים בתחומכם.

6. חווית המשתמש. בניית שלד האתר 
בעולם הדיגיטלי המשתנה – אתר חדשני, אהוד על גוגל ושיווקי הופך אתכם למומחים בתחומכם.  מערכת וורדפרס מאפשרת מגוון של קטגוריות, תפריטים, כפתורים וקישורים, גיבוש תוכן ותמונות, ניווט נכון בין העמודים באתר, עדכונים וחידושים ללא תשלום ועוד לחוויית המשתמש טובה יותר.

7. שקיפות מלאה
קישור לאתר בבנייה יאפשר לכם לעקוב אחרי כל תהליך הבנייה. כי חשוב לנו שתדעו ושתראו בכל זמן נתון שאנחנו משקיעים בכם שדה אישי לטובת שקיפות ומעקב על קצב התקדמות אתר.

8. גמר עבודה ומסירת האתר
רגע מרגש.  כי חלומות הופכים למציאות

9. הדרכה אישית צמודה על מערכת ניהול האתר
אנחנו תמיד בשבילך כדי לתת לך כלים לדרך חלקה ומוצלחת

10. קידום האתר
קידום אתרים זו מומחיות חשובה ונדרשת. בין הגורמים המשמעותיים אשר משפיעים היום על דירוג האתר: התאמה למובייל, מיקום העסק ורשתות חברתיות. אנחנו מעודכנים ובונים אסטרטגיות חדישות ואפקטיביות לקידום אתרים.

מעוניין בבניית אתר איכותי ?

רשום את פרטיך בתיבת ההרשמה ונשמח לחזור אליך

כמובן, שגם ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3954496

שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן!

דילוג לתוכן